Інформація про школу

Школа № 115 ім. І. Огієнка заснована в 1936 році. З 1959 року функціонує як спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови. З 5-го класу учні вивчають французьку, німецьку мови (за вибором). Школа працює в першу зміну.

В 2007році школі було присвоєно ім’я видатного українського вченого, громадського та церковного діяча Івана Огієнка.

Навчальні кабінети школи забезпечені науково-методичними матеріалами, технічними засобами навчання, діє 2 комп’ютерних класи, 13 лінгафонних кабінети, бібліотека, їдальня, актова зала, спортивний зал.

Мікрорайон спеціалізованої школи № 115 ім. І.Огієнка (вул.Кавказька,10)

вул. Кавказька №№ 7, 9,12

вул. Кубанська -  вся

пров. Рощинський  - увесь

Для навчання осіб з особливими освітніми потребами є доступ до І поверху.

Дискусійнийклуб
14 лютого 2014 року в школі відбулося свято Святого Валентина 5