Шкільна їдальня

Улюбленим місцем учнів є шкільна їдальня. Розрахована вона на 240 місць. їдальня облаштована буфетом, цехами приготування їжі, залом для прийому їжі тощо.
Директор школи Кисіль Т.В. несе персональну відповідальність за стан організації харчування учнів у школі, тел.роб.248-23-11,248-23-03.

Заступник директора Сербіненко О. В. відповідає за організацію процесу харчування (наказ по школі № 92 від 01.09.2007р. Контролює режим роботи обідньої зали, чергування вчителів у приміщенні їдальні, оформлює пакет документів на одержання пільгового та дієтичного харчування.

Для оформлення безкоштовного харчування дитини звертайтесь до Сербіненко О.В. каб. № 212 тел. 248-91-57 маючи такі документи:

- довідку від лікаря про необхідність дієтхарчування;
- заяву батьків з мотивацією прохання.
Запрошуємо відвідати шкільну їдальню!

Діти за МИР в усьому світі 1
Випускний вечір 2016 - 2