Партнерські та міжнародні зв’язки

Педагогічний колектив та учні спеціалізованої школи № 115 ім. І.Огієнка в 2011 – 2012 навчальному році продовжили співпрацю з вчителями та учнями Великоберезянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Таращанського району Київської області. Велика увага приділялась комунікативному напрямку навчання та вивченню традицій та культури країни і народу, мову якого вивчаємо. Педагогічний колектив та учні школи підтримують дружні відносини та обмін учнями з гімназією № 18 м. Відня (Республіка Австрія) та учні гімназії № 18 тричі відвідали Київ (2003, 2006, 2008 роки).

День учнівського самоврядування  в школі  фото-09
Вітаємо з Днем працівників освіти! фото-3
Дня Довкілля - весняної толоки.