Правила відвідування занять.

Шкільна адміністрація (чи класний керівник) повинні бути попереджені про причини відсутності учнів (по можливості, у короткий термін)

Регулярне відвідування занять необхідне не тільки тому, що забезпечує успішний процес навчання, а й тому, що формує відповідальне ставлення до роботи, яке учень перенесе у своє доросле життя.
Поважні причини відсутності: хвороба, відвідування лікаря (підтверджується довідкою). По можливості слід уникати відвідування лікаря під час навчань.
Пропуски уроків з інших поважних причин ( до 2-х днів) - пояснення батьків на ім’я директора школи.

Дисциплінарні вимоги.

Від учнів школи вимагається самодисципліна, здійснення самоконтролю. Доброзичливе ставлення до оточуючих людей – основа доброї поведінки в школі. Кожен учень відповідає за свою поведінку й повинен поважати права інших людей.
Кожний безвідповідальний учинок зумовлює порушення дисциплінарних вимог буде мати такі наслідки:
- Повідомлення батьків і бесіда з ними;
- Запис зауваження чи попередження в щоденник;
- Виклик до директора чи його заступників.
Неможливо передбачити всі можливі порушення статуту. Перелік порушень, які потягнуть за собою серйозне дисциплінарне покарання:
- Зневажливе ставлення до старших і невиконання їхніх вимог;
- Порушення шкільного розпорядку й прав інших людей;
- Недбале ставлення до шкільного майна;
- Часті запізнення на заняття;
- Порушення вимог до одягу;
- Пропуск уроків без поважних причин;
- Крадіжки;
- Агресивна поведінка, бійки, сварки, уживання брутальних слів, загроза фізичним насиллям;
- Уживання (наявність) тютюнових виробів, сірників, запальничок, наркотиків;
- Наявність вибухонебезпечних речовин, зброї.

До 30-ї річниці Чорнобильської трагедії  7
До Дня фізичної культури та спорту  фото-01