Увага! КАРАНТИН!

На виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015р.   № 732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», наказу управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.01.2018р. № 12 «Про проведення санітарно-епідемічних заходів в період епідемічного підйому захворюваності на грип та ГРІ», у зв’язку із зростанням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед учнів                з 6 лютого 2018р. по 9 лютого 2018р. у школі оголошено КАРАНТИН!!!

Правила поведінки для учнів під час карантину у зв’язку з епідемією грипу:

1. Намагайся не ходити в гості, не відвідувати громадських місць.
  2. Частіше перебувай на свіжому повітрі.
  3. Оберігай себе від переохолодження.
  4. Частіше провітрюй кімнату.
  5. Частіше мий руки з милом.
  6. Щоденно їж свіжі овочі (часник, цибулю) й фрукти — вітаміни посилюють захисні сили організму.
  7. Під час епідемії грипу носити захисну маску.
  8. Користуватися особистим посудом І рушником, якщо вдома хтось хворий на грип.

День учнівського самоврядування  в школі  фото-10
День Вишиванки