Благодійний спектакль

Учні 8-А класу разом з класним керівником Мукієнко К.В. відзначили 1 грудня мюзиклом  на шкільній сцені, показавши сюжет іронічного оповідання Оскара Вайльда «Кентервільський привид ». Вистава розповідає про зворушливу і містичну історію примари сера Симона. Дія відбувається в замку, над яким висить багатовікове родове прокляття, хоча американці,які купили його вважають все це не більше ніж легендою. Але чарівний, вибуховий і пульсуючий енергією привид доведе їм зворотне ... Декорації переносять нас в старовинний родовий замок з його романтикою і ... привидами. А для більш прагматичних глядачів у виставі є детективна лінія, зашифрована в віршованому посланні: Коли розплачеться дитя,  І розквітне заглухлий кущ, І златокудра, жартуючи,  Зірве молитву з грішних вуст,  Тоді, понівечений тугою,  Сер Кентервіль знайде спокій ...             Вистава  нікого не залишила байдужим!  І в душі був легкий щем від гри акторів. Всі глядачі були дуже вдячні за витончений, з повчанням, приправленим добрим гумором, спектакль.

115 школа Голодомор
фото04