СВЯТО творчості та краси

СВЯТО творчості, краси і таланту «Намисто Роксолани - 2017»

30 листопада в Палаці дітей та юнацтва Солом`янського району відбувся фінал конкурсної програми для дівчат- старшокласниць «Намисто Роксолани 2017», організований Радою старшокласників «Лідер»

11 найобдарованіших дівчат, з різних навчальних закладів району взяли участь у справжньому святі краси, розуму і таланту, який в цьому році пройшов на тему : «Перлини джерел українських».
Яскраво і неповторно дівчата продемонстрували всі свої таланти, вокальні і хореографічні здібності, зовнішність та внутрішню красу і засяяли на сцені Палацу коштовними перлинками обдарованості.
Вітаємо нашу красуню-фіналістку Кудрей Марію, ученицю 11-Б класу, яка посіла  ІІ місце в  районному конкурсі «Намисто Роксолани – 2017».

До Дня Соборності України
До Міжнародного дня рідної мови