День Доброти

Благодійний Фонд  Happy Paw (або «Щаслива лапа») веде активну діяльність з 2012 року. За цей період Фонд розпочав реалізацію низки соціальних проектів з метою комплексного та гуманного вирішення проблеми безпритульних собак.

Гуманність дорослого починається з гуманності дитини. До Дня доброти  представники благодійного фонду «Щаслива лапа» завітали в гості до учнів 1-х класів нашої школи.

Волонтер фонду провела інтерактивні відео лекторії для учнів. Діти відкрили для себе цікаві факти про собак; з’ясували, що потрібно робити при зустрічі з безпритульними тваринами; а також дізналися про те як можна знайти свого домашнього улюбленця, якщо він загубився і куди потрібно звертатися в такій ситуації. Школярі з захопленням розповідали і  про своїх домашніх улюбленців. Учні передали до фонду корм для братів наших менших. Спілкування принесло користь  чотирьохлапим і дітям.

фото-07
Перше знайомство з бібліотекою фото - 02