Наша Роксолана у фіналі!

На прикінці жовтня 2017р. в приміщенні Палацу дітей та юнацтва Солом`янського району відбувся відбірковий тур конкурсної програми для дівчат - старшокласниць "НАМИСТО РОКСОЛАНИ"!!! Яскраві, творчі та надзвичайно талановиті дівчата з 21 навчального закладу району взяли участь у цьогорічному конкурсному відборі! Це було справжнє свято, з чудовими номерами і журі конкурсу було вражене талантом та самобутністю дівчат!!! Але конкурс є конкурс і до фіналу пройшли лише дванадцять найкращих конкурсанток! ВІТАЄМО з виходом до фіналу Кудрей Марію, ученицю 11-Б класу!!! Бажаємо Перемоги!