Урок здоров'я!

Що за насолода знаходитися в гарній бібліотеці. Дивитися на книги - і то вже щастя. Перед вами бенкет, гідний богів; ви усвідомлюєте, що можна взяти в ньому участь і наповнити до країв свою чашу. (Чарльз Лемб) За щастя і ми маємо таку бібліотеку! Там невтомно працює наша бібліотекарка. 27 жовтня 2017р.  пройшов бібліотечний урок "Про здоров'я треба знати,про здоров'я треба дбати",що підготувала Віра Петрівна разом з учнями 2-А класу. Дякуємо! Натхнення Вам! Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». (Сухомлинський В.)

Останній дзвоник - 2014
Зустріч у КНУКІМ