Фестиваль загонів ЮІР

З метою  збереження життя і здоров'я дітей на дорогах, традиційно у  школі  пройшов  конкурс шкільних загонів юних інспекторів руху для учнів 5-7-х  класів, організувала  та провела конкурс керівник  шкільного загону ЮІР Бусленко Тамара Максимівна та його учасники. У рамках конкурсу  учні підготували представлення загонів, їх емблем, девізів та  музичне вітання. В цьому році був проведений тематичний квест «Права, обов'язки та відповідальність учасників дорожнього руху».  На святі були присутні інспектори Патрульної поліції.    Переможцям були врученні грамоти, дипломи  та подяки! Вітаємо!