Тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі

22 вересня 2017р. у рамках проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" рятівники ІІІ державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України м. Києва провели тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж на території  школи.
Відповідно до тактичного задуму навчань, на території школи виникла пожежа.
Вогнеборці відпрацювали ліквідацію умовної пожежі. Показали учням, як оперативно і злагоджено необхідно виконувати усі дії, аби своєчасно ліквідувати пожежу. Окрім того, всі бажаючі мали змогу приміряти на себе бойовий одяг рятівника та зробити фото на згадку, аби закарбувати в своїй пам’яті позитивні емоції від зустрічі зі Службою порятунку.
Рятувальники також розповіли присутнім, як потрібно поводитись у разі виникнення пожежі на території закладу або при інших надзвичайних обставинах. Нагадали працівникам, які існують засоби пожежогасіння та показали на практиці, як користуватися вогнегасниками. Наголосили, що головне при виникненні небезпечної ситуації – не допускати паніки серед вихованців та педагогічного колективу. Потрібно спокійно, але швидко евакуюватись з приміщення та чітко виконувати усі необхідні дії.
Проведення таких навчань дає змогу налагодити взаємодію між пожежно-рятувальним підрозділом, що дасть змогу у випадку виникнення надзвичайної ситуації ефективно ліквідувати її.

Діти за МИР в усьому світі 2
Вибори Президента ради старшокласників «ТЕМП» - 2