Екскурсія до пожежної части

22 вересня 2017р. на запрошення працівників служби порятунку, в рамках проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" учні 2- А класу з класоводом Мельник Т.В. відвідали пожежну частину нашого району. Метою екскурсії було знайомство з правилами пожежної безпеки та роботою пожежників, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення.
Під час екскурсії співробітники служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували школярам пожежно-рятувальну техніку, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.
Найбільше учням сподобалась практична частина екскурсії: школярі мали можливість відчути себе рятувальниками, приміряти пожежні каски, побувати за кермом пожежного автомобіля.

День Вишиванки
Конкурс загонів ЮІР фото-03