Театралізований урок

15 вересня 2017р. для учнів початкової школи в актовій залі  пройшов театралізований урок з правил дорожнього руху  «У школі пішохідних наук».   Під час проведення  уроку діти в ігровій формі повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.  Місячник «Увага!Діти на дорозі» триватиме до 20 вересня. Тож, робота школи з попередження дитячого травматизму триває.

День Відня у Києві фото-23
останній дзвоник 2016 - 16