Вихідні в Європейському стилі

Зовсім не складно провести вихідні цікаво, так, щоб вони запам`яталися надовго. Головне - було б бажання.
10 вересня 2017р. учні  школи  разом з вчителем німецької мови Тарасенко С.М. провели чудовий вихідний в Європейському стилі, відвідавши фестиваль відкриття року мов 2017-2018, який проходив на Контрактовій площі в Києві. Відвідали найбільший урок німецької мови з прямою трансляцією з інших міст України. Впродовж дня учні 5-8-х класів брали участь у безкоштовних мовних інтерактивних майстернях, у конкурсі «Європа у пазлах» та навіть спробували страви німецької кухні.
З великим задоволенням відвідали експериментальний майданчик з майстер-класами від IT-школи СМАРТ на базі конструктора Lego Mindstorms та Lego WeDO, уроки від школи RobotSchool на базі конструктора FISCHERTECHNIK, майстер-клас із робототехніки від школи intRobots та навіть Малу академію наук із незвичайним науковим пікніком. Упродовж всього фестивалю саме мова і література стали для присутніх платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів і європейських цінностей. Вихідний пройшов весело та корисно! Всі задоволені! Відпочиваючи навчались!!!!