Літній шкільний табір

Після завершення навчального  року для учнів розпочалася  весела і яскрава пора – канікули.   30 травня 2017 року  гостинно відкрив свої двері шкільний дитячий табір з денним перебуванням «Калинонька».  Дітей радо зустріли  вихователі - керівники загонів та вчителі англійської мови. Для дітей  - це чудова нагода оздоровитись і дізнатись щось нове. Кожен день розпланований з ранку до вечора . Тут і заняття  з мови, і спортивні змагання, і екскурсії.                                                                                                                     Дітям, які перебувають на відпочинку в таборі, організовано триразове харчування, змістовне дозвілля, проведення заходів, спрямованих на виховання національної свідомості, відродження національних традицій, залучення дітей до вивчення історії та культури рідного краю: походи у театри, музеї, на виставки тощо.

Постійно проводяться спортивні заходи, естафети, „Веселі старти”, змагання з ігрових видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол). Всім бажаємо чудового незабутнього літнього відпочинку!