Всесвітній День вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
18 травня 2017р. у спеціалізованій школі №115 ім. І.Огієнка до Всесвітнього Дня вишиванки пройшов конкурс "Найкраще фото" у вишиванці. Вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Дуже приємно, що в конкурсі взяли участь вчителі, учні та батьки. Переможці всі, бо ми одна нація!!!!