Зустріч з Марією Морозенко

03 квітня 2017року  в шкільній бібліотеці відбулася зустріч з знаною письменницею, що любить братів наших менших – Марією Морозенко. Письменниця презентувала свою нову книгу «Найвірніші». Учні 6-А класу завітали на цю презентацію, бо  мають чотирилапих друзів - собак. Зустрічі пройшли в дуже теплій атмосфері. А після заходу діти, які ще не були знайомі з творчістю письменниці, взяли книги для читання в бібліотеці.  Адже головною метою зустрічі було  не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці та естетична насолода від спілкування з автором, а й залучення їх до читання.

Вітаємо з Днем працівників освіти! фото-1
Мистецька фортеця